آلدروایرلد : هفت فینال در پیش داریم

مدافع بلژیکی تیم فوتبال تاتنهام باور دارد که این تیم می تواند جای لسترسیتی را در صدر جدول بگیرد و پس از سال ۱۹۶۱ بار دیگر طعم قهرمانی را بچشد . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران هفت بازی تا پایان فصل باقی مانده است و تاتنهام هفته ی آینده میهمان لیورپول خواهد بود و این در شرایطی است که لسترسیتی در ورزشگاه کینگ پاور پذیرای ساوتهمپتون می باشد .

آلدروایرلد مدافع ۲۷ ساله تاتنهام که در اردوی بلژیک حضور دارد و خود را برای دیداری دوستانه با پرتغال آماده میکند ، نمی تواند از فکر بازی در مقابل شاگردان یورگن کلوپ بیرون بیاید .

وی در مصاحبه ای با اسکای اسپرت گفت : تمامی بازیکنان به یکدیگر اطمینان دارند و همگی  می دانیم با تلاش و حفظ شرایط خوب خود توان شکست هر تیمی را خواهیم داشت .

” نمیتوانید اسمش را غرور بگذارید . اعتماد به نفسی است که در تیم شکل گرفته و برای دستیابی به اهدافمان باید اینگونه باشیم .”

” باید بازی به بازی پیش رویم . شاید کلیشه ای باشد اما ناچاریم تا پایان فصل با این شیوه ادامه دهیم .”

این مدافع میانی نقش کلیدی در فصل فوق العاده تاتنهام ایفا کرده است  . تیمی که بیشترین گل زده و البته کمترین گل خورده را در جمع تیم های حاضر در این فصل لیگ جزیره دارد . با این حال توبی برخی از اظهار نظر ها در مورد اینکه او بهترین مدافع لیگ است را نمی پذیرد .

وی در این باره گفت : آنها می توانند چنین حرفی بزنند اما من اینگونه فکر نمیکنم . تمام تلاشم این است که به تیم کمک کنم و علاقه ای به حرف زدن در مورد خودم ندارم .

” از این فصل لذت میبرم ، بودن در تاتنهام فوق العاده است و من بسیار خوشحالم . بنابراین تمام تلاشم را برای حفظ شرایط خوب خود تا پایان فصل خواهم کرد و این تنها چیزی است که به آن فکر میکنم.”

درباره سعید پیردهقان

2 دیدگاه

  1. بهترین دفاع انگلیس…بی شک

  2. یکی از محبوترین بازیکنان این فصل تاتنهامه خدایی .
    خیلی خیلی دوستش دارم . با وجود توبی آینده ی دفاعی تاتنهام خیلی خیلی روشنه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir