آلدروایرلد : تجربه ام در آژاکس می گوید هنوز لیگ برایمان تمام نشده

توبی آلدروایرلد مدافع تیم فوتبال تاتنهام لیگ را تمام شده نمی بیند و امیدوار است تا تجربه هایش با آژاکس بار دیگر تکرار شود . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران توبی و هم تیمی هایش در جایگاه دوم جدول لیگ برتر قرار دارند و با اختلافی هفت امتیازی همچنان در تعقیب لسترسیتی هستند و این در حالیست که تنها پنج بازی تا پایان لیگ باقی مانده .

با این وجود تاتنهام برای قهرمانی به چیزی شبیه معجزه نیاز دارد . اما توبی در گذشته و زمانی که در آژاکس حضور داشت چنین شرایطی را تجربه کرده و میخواهد از این تجارب در هفته های باقی مانده استفاده کند .

توبی دراین باره گفت : در گذشته همراه با آژاکس سه بار در چنین شرایطی حضور داشتم و هر بار به موفقیت دست یافتیم . در تعقیب توئنته بودیم و ۱۲ امتیاز با این تیم فاصله داشتیم اما موفق شدیم قهرمان لیگ شویم .

” غیر ممکن نیست ، به شرطی که روی خودمان و بازی هایی که در پیش داریم متمرکز باشیم ”

” باید در پایان به چیزی بخصوص دست پیدا کنیم و این مسئله از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا شایستگی این را داریم ، اما در صورتی که سخت تلاش کنیم در بازی های باقی مانده به پیروزی برسیم .”

وی افزود : حتما همینطور است که می خواهیم به لسترسیتی نزدیک و نزدیکتر شویم ، اما مهم تر از آن این است که تمامی بازی های خود را با برد پشت سر بگذاریم و مطمئن شویم که به چمپیونز لیگ صعود خواهیم کرد . میخواهیم حداقل جز سه تیم بالایی جدول باشیم .

تیم فوتبال لسترسیتی به ۹ امتیاز از ۵ دیدار باقی مانده نیاز دارد تا قهرمانی خود را در لیگ جشن بگیرند . مسئله ای که در ابتدای فصل بسیار بعید بود .

تیمی که فصل گذشته در رده های پایانی جدول حضور داشت حالا در صدر قرار گرفته است . کسب ۹ امتیاز می تواند چالش سختی برای این تیم باشد و امید های تاتنهام را افزایش دهد .

شاگردان رانیری در پنج بازی پایانی خود باید به مصاف وستهام ، سوانسی ، اورتون ، منچستریونایتد و چلسی بروند.

همینطور تاتنهام با استوک سیتی ، چلسی ، وست برومویج ، نیوکاسل و ساوتهمپتون دیدار خواهد کرد .

بازی های دشواری در انتظار دو تیم است و باید منتظر باشیم و ببینیم سرنوشت این فصل از لیگ جزیره چه خواهد شد !

 

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir