کریستال پالاس امیدهای سه گانه را از بین برد

تیم فوتبال کریستال پالاس با برتری یک بر صفر مقابل تاتنهام امید های سه گانه را از بین برد و به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها راه پیدا کرد .

به گزارش وبسایت هواداران تاتنهام در ایران شکست این تیم در برابر کریستال پالاس امید ها برای سه گانه را از بین برد و تاتنهام با جام خداحافظی کرد .

گل غیر منتظره ی مارتین کلی و نمایش نسبتا خوب پالاس کافی بود تا روحیه به اردوی این تیم برگرده. تیم پوچتینو که در لیگ برتر و همینطور لیگ اروپا برای قهرمانی تلاش میکنه با تغییرات بیشتری نسبت به بازی با فیورنتینا که با تساوی ۱-۱ همراه بود پا به این دیدار گذاشت . هری کین ، والکر ، رز و دایر در ترکیب اولیه پوچتینو حضور داشتند جایی ک ورم در غیاب هوگو لوریس مصدوم درون دروازه بود و اومانا و بن طالب به جای اریکسن و آلدرویرلدی بازی میکردند که بهشون استراحت داده شده بود .

آلن پاردیو سرمربی کریستال پالاس تیمش رو با سیستم ۲-۴-۴ به زمین فرستاد و امانوئل آدبایور مهاجم سابق تاتنهام در خط حمله این تیم حضور داشت . اخرین برد پالاس به ۱۹ دسامبر در برابر استوک برمی گشت و کمتر از یک ماه قبل در مقابل تاتنهام شکست خورده بودند .

ابتدای بازی و ضربه سر علی که توسط کابای دفع شد . در اون سمت زمین والکر نزدیک بود دروازه ی خودی رو باز کنه که با عکس العمل ورم همراه بود. تلاش علی در دقیقه ۲۳ هم ثمری نداشت .

هری کین شانس خودش رو روی یک ضربه ی آزاد امتحان کرد که بازهم ناکام موند .

حالا نوبت پالاسی ها رسید در حالی که همه منتظر سوت پایان بازی در نیمه اول بودند مارتین کلی روی حرکت فیلفرد زاها دروازه ی تاتنهام رو باز کرد . با وجود بازی های مهم پیش رو و خستگی ناشی از بازی های پشت سر هم تنها چیزی که پوچتینو میخواست گل مساوی بود . اریکسن ، چادلی و میسون به بازی اومدن تا شاید تغییری در نتیجه بازی ایجاد کنند . پالاس در لاک دفاعی رفت و نتیجه تا پایان بازی روی اسکوربرد ورزشگاه باقی موند .

تاتنهام با جام وداع کرد اما فصل فوق العاده ی شاگردان پوچتینو با این باخت تموم نمیشه و اونها در دو رقابت باقی مونده به جنگیدن ادامه خواهند داد .

تاتنهام از ساعت ۲۳:۳۵ پنج شنبه در دور برگشت لیگ اروپا میزبان فیورنتینا خواهد بود .

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir