پوچتینو : شاید خستگی روی ترکیب تیم مقابل وستهام تاثیر گذار باشد .

مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال تاتنهام تایید کرد که ممکن است خستگی بازیکنان ترکیب تیمش مقابل وستهام را دستخوش تغییراتی کند .

به گزارش وبسایت هوادارن باشگاه تاتنهام در ایران پس از برد دو بر یک مقابل سوانسی ، حال تاتنهام روز چهارشنبه میهمان وستهام خواهد بود و پس از آن خود را برای دیدار خانگی مقابل آرسنال آماده خواهد کرد .

هری کین با استفاده از یک ماسک مخصوص توانست مقابل سوانسی به میدان رود ، اما وضعیت دله الی در هاله ای از ابهام قرار دارد .

الی که هنگام گرم کردن دچار مصدومیتی جزئی شده بود در طول ۹۰ دقیقه بی پروا و جنگنده ظاهر شد اما پس از مسابقه در حالیکه بشدت می لنگید استادیوم را ترک نمود .

پوچتینو اضافه کرد : این پیروزی کارمان را برای بازی با وستهام راحت تر کرد . بازیکنان خوشحال هستند و می خندند ، شرایط خوبی برای ریکاوری داریم . لحظات هیجان انگیزیست اما باید برخی بازیکنان را مدیریت کنیم چون کمی خسته بنظر میرسند .

دنی رز گل پیروزی بخش تاتنهام مقابل سوانسی را به ثمر رساند تا شاگردان پوچتینو اختلاف دو امتیازی با تیم صدر جدول یعنی لسترسیتی را حفظ کنند. آینده او در مقایسه با نخستین روز های حضور پوچتینو کاملا متفاوت بود . روزهای که بن دیویس یکی از اولین خرید های این سرمربی به شمار می آمد .

پوچتینو در این باره گفت : بین بازیکنان تیم اولین بار با رز ملاقات کردم . اون ها در تعطیلات بودند ازش خواستم تا به دفترم بیاد و از اینکه بهش این شانس رو دادم تا با ما کار کنه کاملا راضی بودم .

شاید اوایل سخت بود اما براش خیلی خوشحالم . مردم اسم اونو صدا میزدند .

بازیکنان باید با تفکرات مربی جدیدشون آشنا بشن . من هم این شانس رو بهش دادم تا نشون بده توانایی بازی کردن برای تاتنهام رو داره .

 

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir