پوچتینو:تلاش بازیکنانم قابل ستایش بود

گلهای ناصرچادلی و دنی رز باعث شد تا تاتنهام در ورزشگاه وایت هارت لین سه امتیاز شیرین دیگر به اندوخته های خود اضافه کند و به کسب عنوان قهرمانی نزدیک تر شود .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران مائوریتسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی تاتنهام معتقد است عملکرد تیمش در دیدار با سوآنسی نشان از شایستگی این تیم برای قهرمانی دارد .

پوچتینو در ادامه اضافه کرد:

تیم ما به خوبی حتی بعد از خوردن گل نیز سازمان یافتگی خود را حفظ میکند و برای دیدار بعدی تیم در لیگ برتر مقابل وستهام هیچ نگرانی ندارم .

پوچتینو با لبخند افزود:این بازی و نتیجه ی خوب مارا در کورس قهرمانی نگه داشت و باعث میشود که با تفکری خوب به مصاف تیم وستهام برویم .

بعضی از بازیکنان ما کمی خسته هستند و دلیل آن هم برنامه ی فشرده ی مسابقات است ولی هرزمان نیاز باشد بازیکنان با بالاترین انرژی به مصاف حریف میروند .

پوچتینو در مورد دیدار دوهفته ی بعد مقابل آرسنال گفت:فعلا درباره ی آن دیدار صحبت نمیکنم بازی بعدی ما در برابر وستهام است و برای آن بازی برنامه داریم از همه ی بازیکنانم رضایت کامل دارم ولی باید به فکر بازی های بعد بود و اینکه رتبه ی خوب خودمون در لیگ برتر رو حفظ کنیم و نباید این جایگاه رو به راحتی از دست بدهیم .

 

درباره آرش احمدی

3 دیدگاه

  1. واقعا انتظار برگشت نداشتم ولی پوچ یه بار دیگه منو به خودش امیدوار کرد!!!
    هیچ سالی اینقد به قهرمانی نزدیک نبودیم!!! امیدوارم بتونیم به چیزی که حقمونه برسیم

  2. این مربی معرکس …
    امیدواریم گول پول و مقام تیم های بزرگ لیگ رو نخوره و تاتنهام رو به اوج برسونه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir