جینس : دنی رز بهترین مدافع کناری لیگ جزیره است .

جینس هافبک سابق تیم فوتبال تاتنهام به تمجید از دنی رز پرداخت و او را بهترین مدافع کناری لیگ جزیره دانست . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران این مدافع ۲۵ ساله توانسته خودش را به مائوریسیو پوچتینو اثبات کند و در حضور بن دیویس انتخاب اول این سرمربی آرژانتینی باشد .

دنی رز که ماه گذشته گل پیروزی بخش تاتنهام در مقابل سوانسی را به ثمر رساند در ۱۸ بازی لیگ توانست یک گل  و دو پاس گل در کارنامه خود به ثبت برساند .

هافبک سابق تیم فوتبال تاتنهام یکی از هواداران دنی رز به شمار میرود و باور دارد این مدافع باید در رقابت های یورو که در تابستان برگزار می شود جز ترکیب اصلی هاجسون باشد .

” او بسیار سریع ، جنگنده و پرتلاش ظاهر می شود . دائما در حال پیشرفت است و به سادگی باید بهترین مدافع کناری لیگ لقب گیرد . ”

” برای من رز بهترین است . مدافعی که نوسان نداشته و شرایط خوب خودش را حفظ کرده. با این حال گاهی اوقات سرمربی احساس می کند که بازیکن تمامی فاکتور های لازم برای حضور در بعضی از رقابت هارا ندارد . ”

” بار اول که به تیم انگلستان دعوت شد هاجسون انتخاب دیگری نداشت ، چرا که تمامی بازیکنان مد نظر او در همان پست مصدوم بودند و به همین دلیل دنی رز را به تیم دعوت کرد . اما حالا موضوع فرق کرده است و هاجسون نمی تواند او را در نظر نگیرد . ”

 

 

 

درباره سعید پیردهقان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir