جیمی ردنپ : بهتر است تاتنهام تمرکزش را روی لیگ قرار دهد

تیم فوتبال تاتنهام به دنبال اولین پیروزی خود پس از دو هفته ناکامی است و برای دست یابی به این مهم باید در مقابل استون ویلا قرار گیرد . 

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران باخت مقابل وستهام و تساوی در برابر آرسنال و همچنین شکست سه بر صفر در مصاف با دورتمند راهی جز پیروزی برای این تیم شمال لندنی باقی نگذاشته است .

جیمی ردنپ هافبک سابق تاتنهام خطاب به سفید زنبقی ها گفت : باید تمام تمرکزشان را روی بازی با استون ویلا قرار دهند و برای گرفتن سه امتیاز تلاش کنند .

همچنین خاطرنشان شد : پوچتینو به دلیل ایجاد تغییراتی در بازی مقابل دورتمند فشار زیادی را تحمل کرد و در شرایط بدی قرار داشت اما حالا وقت آن رسیده تا به طور کامل روی لیگ متمرکز شوند ، با علم به این موضوع که شانس زیادی برای تاریخ سازی دارند و می توانند برای همیشه وضع باشگاه را دگرگون کنند .

اگر بتوانند تمامی ده بازی را با برد پشت سر بگذارند فصل را در صدر به پایان خواهند برد ولی اگر شرایط فعلی ادامه پیدا کند انتظار دارم که جز چهار تیم بالایی جدول قرار بگیرند . اما سوال اینجاست که آیا توانایی بازگشت به شرایط خوب خود را دارند ؟!

با وجود باخت مقابل وستهام و تساوی برابر آرسنالی که یک اخراجی داشت کار تا حدی سخت شد . تیم های انتهای جدول برای بقا می جنگند و همگی منتظریم تا نتایج عجیبی را ببینیم . مهم ترین چیز برای تاتنهام این است که بخاطر نتایج گذشته دچار استرس نشود . هیچکدام از بازیکنان کلیدی آنها دچار مصدومیت نیست و فرتونگن هم در راه بهبودیست پس نباید نگران بود .

 

درباره سعید پیردهقان

3 دیدگاه

  1. عاشق هری و جیمی ردنپم…

  2. درست گفته باید به فکر لیگ باشیم

  3. باید بازی با استون ویلا رو ببریم و چاره ی دیگه ای نداریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir