اشتباهی که همه چیز را تمام کرد

اختصاصی وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران-در بازی دیشب تیمهای تاتنهام و دورتموند در ورزشگاه وستفالن چیزی که همه ی نظرهارو به خود جلب میکرد ارنج بندی مائوریتسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی تاتنهام بود چینشی که گویا تیم را برای باخت آماده ساخته بود ولی با شروع بازی و با گذشت حدودا ۵ دقیقه محاسبات اشتباه درآمد ولی در دقیقه ی ۷ اتفاقی که همه منتظر بودند رخ داد و دورتموند مزد بازی خوب خودش را گرفت .

پس از دریافت گل تاتنهام باز هم در لاک دفاع بود و حرکت خاصی انجام نمیداد .

در چند صحنه مدافعان تاتنهام کوین ویمر و توبی آلدروایرلد دروازه ی تاتنهام را نجات دادند و اجازه ندادند اختلاف حداقل در نیمه ی اول بیشتر شود .

 

با نگاهی به ترکیب ابتدایی تاتنهام سوالاتی برای هواداران پیش آمد که شاید مهمترین آنها دلایل نیمکت نشینی اریک لاملا و هری کین بود .

خیلی از هواداران تاتنهام را از قبل بازنده میدانستند که اگر بخواهیم واقع بین باشیم و کورکورانه رفتار نکنیم تا حدودی هم این تفکر درست بود و با این ارنج بندی چاره ای جز باخت برای تیم باقی نمیماند .

با این حال نباید از کیفیت بالای تیم پوچتینو در بازی های گذشته به راحتی عبور کرد تیمی که بسیاری از تیم های مدعی لیگ برتر را کنار گذاشته است و یکی از شانس های کسب عنوان قهرمانی است ولی اگر کمی پوچتینو با دل هواداران راه میامد و از ترکیب اصلی خود برای دیدار با دورتموند استفاده میکرد شاید الان نتیجه ی بازی چیز دیگری بود .

با این حال پوچتینو اشتباهی در ارنج بندی ابتدایی خود برای دیدار با دورتموند نمیبیند و معتقد است تیمش را با ترکیبی درست و مطمئن برای دیدار با دروتموند روانه ی میدان کرده است و از این بابت پشیمان نیست که امیدواریم این نظر نظر قلبی و واقعی پوچتینو باشد نه ……..

درباره آرش احمدی

5 دیدگاه

  1. باید امیدوار بود به بازی برگشت! اگر اونا وست فالن دارن ما هم وایت هارت لین رو داریم و مطئنم هوادار های سنگ تموم میزارن! فقط باید بهترین تیم مون رو بفرسیم تو و بازی رو برگردوونیم همین!

  2. چرا اینقدر نا امیدی؟ مطمینا میتونیم بازیرو برگردونیم
    تو فوتبال تو هر دقیقه میشه یه گل زد
    ینی میشه تو سه دقیقه سه تا گل زد
    البته نه اینکه تو سی دقیقه بشه سی تا گل زد :))))

  3. باید امید داشته باشیم به بازی برگشت که ایشالا بتونیم جبران کنیم

  4. جبران کردن این نتیجه تقریبا غیرممکنه,تیمی در حد دورتموند قطعا اجازه این کار رو نمیده.این شکست هم نه به خاطر خستگی بلکه بخاطر ضعف فنی بازیکنان و کمبود تجربه تیمی در برابر باشگاههای بزرگه.امیدوارم همین مسابقاب و بازیهای این چنینی باعث پیشرفت و ارتقا کیفی تاتنهام بشه.به امید یه بازی ابرومندانه جلوی دورتمند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir