نگاهی به عملکرد تاتنهام در نقل و انتقالات

با اتمام مهلت نقل و انتقالات زمستانی ماه ژانویه اتفاقاتی که در این ضمینه در باشگاه تاتنهام رخ داد را مورد بررسی قرار میدهیم .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران در مهلت نقل وانتقالات ژانویه اتفاق خاصی در باشگاه رخ نداد و باشگاه بازیکنی را جذب نکرد .

شاید مهمترین اتفاق رخ داده جدا شدن آندرس توسند از تیم و پیوستنش به نیوکاسل بود که خیلی از هواداران ایرانی این تیم در داخل کشور مخالف این انتقال بودند .

طبق خبرهای منتشر شده پوچتینو خیلی مایل بود تا یک مهاجم به ترکیب تیم خودش اضافه کند که گزینه ی جدی این تیم سایدوبراهنیو مهاجم وست بروم بود که این اتفاق عملی نشد .

در روزهای آخر نقل و انتقالات سه بازیکن از تیم تاتنهام جدا شدند که الکس پریچارد به صورت قرضی به تیم وست بروم پیوست بازیکنی که مائوریتسیو پوچتینو مرد آرژانتینی نیمکت تاتنهام اعتقاد دارد که وی آینده ی خوبی در فوتبال دارد .

دیگر بازیکن جدا شده از تاتنهام هم فدریکو فازیو مدافع آرژانتینی میباشد که به صورت قرضی تا پایان فصل به تیم سابق خودش سویا بازگشت و سومین بازیکنی که در روزهای آخر نقل و انتقالات ترجیح داد از وایت هارت لین جدا شود میولس ورکوویج صربستانی و ۲۰ ساله بود که با قراردادی دائم راهی تیم وردربرمن آلمان شد .

لطفا نظر خودتون در مورد عمکلرد تیم در بازار نقل و انتقالات زمستانی را در بخش نظرات مطرح نمایید.

درباره آرش احمدی

4 دیدگاه

 1. به نظر من باید بیشتر روی دمبه له تمرکز می کرد . اگه میومد خیلی خوب می شد

 2. به نظرم مشکلی نیست که مهاجم نخریدیم
  چون سون هست
  بعد ایشالله یه مهاجم کلاس بالا خریداری میشه اخر فص ل که خیلی هیجان انگیزه
  خوب فولام میخاست نیم فصل دمبله رو قرضی برگردونه ولی تاتنهام میخاست دیگه که دمبله برنگرده فولام ینی تاتنهام یا خریدنش دیگه نمیخاست قرضی بده نیم فصل
  بعد فولام دیگه گفت که نمیخاد بفروشتش
  بعد رییس وست بروم هم گفته بود که براهیتو رو ژانویه نمیفروشه
  بهتر که مهاجم نخریدیم

 3. بهترین موقع برای خرید بازیکن پایان فصل هست که خیالمون از هرنظر راحت باشه

 4. تقریبا عملکردی انفعالی داشت.فروش بازیکنان نه چندان خوب و عدم خرید بازیکن.این عملکرد در ادامه فصل میتونه تاثیر منفی رو تیم داشته باشه.البته امیدوارم نظر من اشتباه باشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir