موسی دمبله:تاتنهام خانه ی من است

پس از امضای قرارداد جدید با موسی دمبله وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام گفت و گویی اختصاصی با وی انجام داد که شما عزیزان را به خواندن این گفت و گو دعوت میکنم .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران یکی از خبرهای خوب که امروز به گوش هواداران تاتنهام در سرتاسر دنیا رسید خبر تمدید قرارداد موسی دمبله بود بازیکنی که این فصل درخشش خوبی در ترکیب تاتنهام داشت.

موسی دمبله در مورد تمدید قرارداد با باشگاه گفت:هنگامی که شنیدم باشگاه میخواهد با من قرارداد جدید امضا کند بسیار خوشحال شدم و قرارداد را امضاء کردم و از ماندن در تاتنهام خوشحالم و حالا جزئی از آینده ی باشگاه شده ام .

مطمئنم آینده ی روشنی در انتظار تیم است . همه دوست دارند بخشی از آینده ی این باشگاه باشند و من خوشحالم که دوباره برای این تیم بازی میکنم .

-حالا شما به عنوان یکی از بازیکنان با تجربه و قدیمی تیم هستید و مسئولیت جدید در باشگاه دارید آیا این مسئولیت را احساس میکنید؟

من حالا یکی از بازیکنان قدیمی تیم هستم و درتیم جوانانی میبینید که باعث پیشرفت باشگاه شده اند.هرسال ما بهتر و بهتر میشویم و من هم میخواهم در باشگاه حضور داشته باشم و آینده ی خوبی برای تیم رقم بزنیم .

-شما چهارسال در این باشگاه حضور داشته اید

وقتی که به گذشته و روزهای سپری شده نگاه میکنم هم روزهای خوب داشته ایم و هم بد ولی وقتی جایی باشید که خوشحالید زمان هم به سرعت برای شما سپری میشود .

-احساس میکنی در  خانه ی خود هستی؟

بله,این مهمترین و بزرگترین احساس من است -من در اینجا راحت هستم و احساس میکنم خانه ی من است.

-در مورد وضعیت بدنی خودت کمی توضیح بده .

من از نتایج کسب شده تا اینجای فصل بسیار خوشحال هستم ولی تا انتهای فصل مدت زیادی مانده است و همه ی تیمها خوب بازی میکنند.این بسیار راحت است وقتی که کل تیم خوب بازی میکنند من هم خوب بازی کنم .

ما دقیقا میدانیم از بازی چه میخواهیم و باید در بازی چه کاری انجام دهیم و امیدوارم عنوان خوبی در پایان فصل کسب کنیم.

درباره آرش احمدی

3 دیدگاه

  1. خیلب خوبه قراردادها یکی یکی تمدید میشه این به نفع اینده باشگاهه اینجوری خیالمون راحته که لاشخورا نمستونن مفت بازیکنامون از چنگمون دربیارن

  2. موسی یکی از ستون های اصلی تیمه,امیدوارم تا چند سال دیگه همینجوری خوب باشه و بتونه آمادگی خودش رو حفظ کنه

  3. خوبه حداقل این موسی دمبله موند…
    🙂

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir