مصاحبه ی پوچتینو پس از دیدار مقابل نوریچ

تیم فوتبال تاتنهام با ارائه ی یک بازی برتر و زیبا موفق شد تیم نوریچ سیتی را در هفته ی بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر انگلیس با نتیجه ی سه بر صفر شکست دهد و به رده ی سوم جدول رده بندی لیگ برتر برسد.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران در این بازی دله علی و هری کین(دوبار) برای تاتنهام موفق به گلزنی شدند در پایان بازی آمار ها نشان میداد که تنها در نیمه ی اول تاتنهام ۱۵ شوت به دروازه ی نوریچ داشت که این آمار برای تیم نوریچ تنها ۴ شوت بود .

مائوریتسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام پس از بازی با خوشحالی گفت:عملکرد فوق العاده ای داشتیم و تلاش خوبی داشتیم.

وی در ادامه گفت:گلی که در ابتدای بازی به ثمر رساندیم کمک زیادی به ما کرد و پس از آن نیز بازی را به خوبی کنترل کردیم و به پیروزی رسیدیم .

در فوتبال شما همیشه نیاز دارید که از ابتدا آن برنامه ای که برای پیروزی نیاز دارید را در زمین پیاده کنید که جوانان ما به خوبی این کار را انجام دادند و بار دیگر میگویم که به جوانان تیم خودم افتخار میکنم .

وی در خصوص بازی تیمش در نیمه ی دوم گفت:ما در نیمه ی دوم روش بازی خود را تغییر دادیم و به فکر گل نخوردن بودیم که این کار را نیز به خوبی انجام دادیم و در نیمه ی دوم باز هم به گل رسیدیم.

وی در مورد تعویض دله علی گفت:دله علی کمی احساس سرگیجه داشت و پس از مشورت با پزشک تیم تصمیم گرفتیم وی را با ناصر چادلی تعویض کنیم در حال حاضر نیز حال دله علی خوب است و مشکل جدی نیست .

درباره آرش احمدی

1 دیدگاه

  1. بازهم دله علی ؛گل اول و حرکت فوق العاده روی گل دوم. مگه میشه علی تو زمین باشه و تاثیرش رو حس نکنی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir