سد مستحکمی به نام کوین ویمر

قبل از بازی بیشتر بحث و حرف های هواداران و تماشاچیان در مورد نبرد سرخیو آگوئرو با خط دفاعی مستحکم تاتنهام است جایی که توبی آلدروایرلد و کوین ویمر در غیاب فرتونگن قرار داشتند .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران سرخیو آگوئرو در ۵ بازی گذشته ی خود هفت گل به ثمر رسانده بود و سابقه ی گلزنی به تاتنهام رو هم در کارنامه ی خودش داشت ولی در این بازی کوین ویمر مدافع اتریشی و ۲۳ ساله تاتنهام به خوبی وی را کنترل کرد و سرخیو اگوئرو کاری از پیش نبرد.

کوین ویمر در غیاب فرتونگن در ترکیب تاتنهام قرار گرفته است و به خوبی هم جواب اعتماد پوچتینو را داده است .

کوین در دیدار مقابل واتفورد و نوریچ نیز در ترکیب تاتنهام حضور داشت ولی دیدار با منچسترسیتی آزمونی سخت و ویژه برای وی بود.

قبل از بازی با منچسترسیتی پوچتینو طی مصاحبه ای گفت:کوین بازیکن خوب و باکیفیتی است و بازی با منچسترسیتی هم بازی و آزمونی سخت برای کل تیم است نه تنها کوین ویمر بلکه کل تیم.

پوچتینو پس از بازی نیز گفت:گذشته مهم نیست مهم مرحله ای است که ما اکنون در آن قرار داریم و خودباوری هست که بازیکنان به آن رسیده اند و باور دارند که میتوانند پیروز شوند .

درباره آرش احمدی

2 دیدگاه

  1. آگوئرو قبل از بازی گفته بود “نمیدونم چرا اینقدر راحت به تاتنهام گل میزنم” اصلا تو بازی اون رو دیدید؟!؛ هر کی اون رو دیده لطفا به ستاد اصطحلال بازیکنان لیگ جزیره گزارش بده

  2. قبل از بازی که همه کری میخونند مهم اینه توی زمین بازی نشون بده هرکی چند چنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir