یان فرتونگن : باید بازی مان را در برابر توپ های بلند بهبود دهیم .

مدافع تاتنهام ، یان فرتونگن ناامیدی خود را از بابت باخت ۱-۰ شب گذشته مقابل لسترسیتی ، حاکی از اینکه تاتنهام باید روی مقابله با تیمی که استفاده از توپ های بلند در دستور کارش است ، بهبود یابد بیان کرده است .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران ، تاتنهام در به کارگیری از موقعیت های خود برای کم کردن فاصله امتیازی خود با تیم حریف ناموفق بود و در موقعیت های بازی دیشب ، سقوط کردند و ضربه سر رابرت هوت کافی بود تا این تیم با نتیجه ۱-۰ نتیجه را واگذار کند .

” چگونه می توانیم به تیمی که در عمق دفاع ما توپ ها را ارسال می کردند نزدیک شویم ؟ ما باید بازی مان بهبود بدهیم .”

با وجود باخت ، تاتنهام هنوز در رده چهارم جدول می باشد و می تواند سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند ، اما با این حال آنها نیازمند بهبود عملکرد خود در بازی هایی مانند بازی با لسترسیتی می باشند تا جاه طلبی های خود در این فصل را دنبال کنند .

” آنها توپ هایشان را در عمق انداخته و سپس روی مجموعه یا یکی از مهاجمان خود حساب می کنند . آنها بیشتر بازی هایشان از جمله این بازی را برده اند و در بازیهایشان به خوبی عمل کرده اند . این برای آنها کار می دهد ، هر بازیکن کیفیت خود را می داند و این موضوع بسیار مهم است .

مدافع ۲۸ ساله در انتقاد از سبک بازی لستر بسیار بسیار تند بوده است . پس از سروصدا های بازی دیشب ، قضیه حاکی از این است که روباه ها ، به همان سبکی که همیشه بازی می کردند بازی کرده اند.

” همچنین آنها بازی را به سبک همیشگی نزدیک می کردند ، پرتاب بلند توپ ها و ادامه دادن … و هنگامی که آنها توپ را در اختیار نداشتند به دفاع می پرداختند . ”

تاتنهام سعی دارد تا این نتیجه ناامید کننده را پشت سر گذاشته و به میزبانی بازی با تیم روی فرم ، ساندرلند ، در روز شنبه بیاندیشد .

 

درباره امین تاتنهامی

1 دیدگاه

  1. ما تا آخر پشت تیممون هستیم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir