مصاحبه ی مفصل با دو مدافع بلژیکی تاتنهام

دو مدافع مرکزی و بلژیکی تاتنهام (فرتونگن و آلدروایرلد)تا اینجای فصل نمایشی خوب و خیره کنند در خط دفاعی از خود نشان داده اند و در مجموع ۱۹ بازی لیگ برتر تنها ۱۵ گل دریافت کرده اند که آماری خوب و قابل قبول است.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام هاتسپر به بهانه ی دیدار تاتنهام و اورتون و حضور لوکاکو مهاجم بلژیکی در ترکیب اورتون مصاحبه ای با مدافعان بلژیکی خود انجام داده است که شما را به خواندن این مصاحبه دعوت میکنیم .

-در موردلوکاکو کمی توضیح دهید چون به هرحال شناخت خوبی از وی دارید چون در تیم ملی بلژیک با هم هم باشگاهی هستید .

فرتونگن:لوکاکو بازیکنی خوب و با کیفیت است به نظر من او در بهترین فرم ممکن خود قرار دارد و از این بابت برای وی خوشحالم در عین حال ما یک دیگر را به خوبی مشناسیم .

آلدروایرلد:لوکاکو در فرمی عالی قرار دارد و از وی شناخت خوبی داریم . وی میداند در جلوی دروازه باید چکار کند .وی همچنین بازیکنی قوی و سرعتی است .

نقطه ی قوت لوکاکو چیست؟

آلدروایرلد:به نظرم قدرت بدنی وی و سریع بودن او همچنین توانایی وی در استفاده از هردوپا و شوت زنی با هردوی آنها کار رو برای هر مدافعی سخت میکند .

فرتونگن:او همیشه دوست دارد گل بزند و این ویژکی بارز او میباشد برایش فرقی نمیکند تیم سه هیچ عقب یا جلو باشد او تا آخرین دقیقه به فکر گلزنی است ولی ماهم تلاش میکنیم وی را کنترل کنیم.

به نیمه های فصل رسیدیم نظرتون در مورد عملکرد تیم تا اینجای فصل چیست؟

فرتونگن:به نظرم خوب بودیم ولی میتوانستیم از این هم بهتر باشیم ولی از نتیجه های گرفته شده راضی هستیم .تیم به تمرکز لازم رسیده و باید همین فرم خوب را حفظ کرد تا هواداران خوشحال باشند و برای حمایت از ما به ورزشگاه بیان به نظرم کسب رتبه ی چهارم در لیگ برتر رتبه ی بدی نیست ولی ماهم به دنبال کسب رتبه ی بالاتر هستیم.

آلدروایرلد:این مسئله باعث اعتماد به نفس میشود که اگر بدونی همه دارن خوب بازی میکنند و در شرایط خوبی قرار دارند .مهمترین عامل موفقیت و برتری این است که همه در هربازی خوب باشند و تلاش حداکثری خود را برای موفقیت تیم به کار ببرند

درباره آرش احمدی

5 دیدگاه

  1. توبی خیلی عالی بوده و نگرانشم با این همه لاشخور

  2. فرتون و الدر بهراحتی لوکاکورو جمع می کنند

  3. بالاخره مدافع تیم ملی اول رنکینگ جهان هستند. بایدم خوب باشن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir