مصاحبه وبسایت باشگاه با هری کین

هری کین مهاجم جوان و آینده دار تاتنهام معتقد است شکست مقابل نیوکاسل تلنگر خوبی به تیم بود و یکی از نکته های مثبت در نیم فصل اول بود .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران تاتنهام ۱۴ بازی بود که نباخته بود و از این بابت رکورد دار بود ولی لغزش تیم در مقابل با نیوکاسل ۳ امتیاز حساس رو از این تیم گرفت .

هری کین به همراه توبی آلدروایرلد و یان فرتونگن تنها بازیکنان تیم هستند که در هر۱۹ دیدار تاتنهام در لیگ برتر حضور داشته اند و با این حال هوگو لوریس-اریک دایر و کایل واکر در ۱۸ بازی در ترکیب تاتنهام در لیگ برتر حضور داشته اند.

آمار ۱۰ گل در ۱۰ بازی گذشته ی لیگ برتر آماری خوب برای هری کین است و وی را یکی از بهترین مهاجمان لیگ برتر میدانند که این روند باید در سال ۲۰۱۶ نیز ادامه داشته باشد .

 

فصل به نیمه رسیده -نظرت در مورد شرایط نیم چیست؟

فصل به نیمه رسید و ما لیگ را خوب شروع نکردیم ولی خوب داریم به اتمام میرسانیم البته خیلی زمان تا پایان فصل باقی مانده ولی تیم ما تمرکز خوبی دارد و به بازی های پیش رو فکر میکنیم . این فصل یکی از فصل های عجیب لیگ برتر بود و تمام تیم ها خوب بودند ولی ماه راه خودمان را ادامه میدهیم .

چه مسئله ی مهمی باعث باخت شما به نیوکاسل شد؟

تا قبل از اون بازی رکورد دار بودیم . حتی نیمه ی اول را با پیروزی یک بر صفر به پایان رساندیم ولی در پایان مغلوب شدیم.شاید ناهماهنگی دلیل باخت ما بود .

اما در بازی های بعد مقابل ساوتهمپتون و نوریچ و واتفورد به خوبی پیروز شدیم و به نظرم اون باخت به نیوکاسل برای تیم ما ضروری بود و شوک خوب و مثبتی به تیم وارد شد.

اکنون نگاه صاحب نظران و منتقدان روی تیم تاتنهام است:

وقتی شما جزو بالا نشین های لیگ باشید این طبیعی است که همه ی توجه ها سمت شما باشد ما روی کار خودمان تمرکز کرده ایم و در تلاش برای به دست اوردن موفقیت در ادامه ی راه هستیم . تیم ما تیمی جوان و پرانرژی است که دارای روحیه ی بسیار بالایی است و اگر درست تصمیم بگیریم و تلاش کنیم قطعا موفق خواهیم بود .

حریف بعدی شما اورتون است تیمی که بازیکنان خوبی دارد و در گودیسون پارک بازی خواهید کرد :

اورتون تیمی خوب است و بازیکنان خوبی دارد و میخواهند برای جبران شکست هفته ی قبل مقابل استوک تلاش کنند ولی ماهم کار خودمان را انجام میدهیم و به مسائل دیگر توجهی نداریم

درباره آرش احمدی

2 دیدگاه

  1. آرش تو که اینقدر به فکر تاتنهامی .میتونی به پوچتینو بگی برای پست مهاجم لانزینی (بازیکن وستهام)رو بخره !!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir