ستایش دنی برای آرون

دنی به دلیل تاثیر آرون برای قدم گذاشتن از لیدز به لین در سال ۲۰۰۷ ، در سن نوجوانی ، ادای احترام کرد .

به گزارش وبسایت هواداران تاتنهام در ایران :

آرون در سن ۱۸ سالگی از لیدز به تاتنهام آمد . وی توانست نزدیک به ۳۰۰ بازی برای تیمش انجام دهد ، پیروزی در فینال جام لیگ برتر از چلسی در سال ۲۰۰۸ ، انتخاب از سوی تیم ملی انگلیس در سالهای ۲۰۰۶ و ۲۰۱۰ ، همه قبل از انتقال به اورتون با تاتنهام اتفاق افتاد.

Aaron Lennon of Everton

دنی در ۱۷ سالگی از لیدز قدم در وایت هارت لین گذاشت و پس از چند بار انتقال قرضی به تیم هایی مثل بریستول سیتی و ساندرلند ، توانست جای محکمی در ترکیب اول تیم پیدا کند . و حال او ۱۰۶ بازی برای ما انجام داده است .

danny-rose-tottenham_5xq9ldw89dj21sxq1vkhifh6m

حال این دو بازیکن در بازی یکشنبه مقابل هم می ایستند .

دنی درباره آرون می گوید :

برای چهار یا پنج سال اول که به اینجا آمدم او بهترین دوست من بود . در ابتدا که به تاتنهام آمدم او بسیار از من پشتیبانی کرد . و من هرچه اینجا بدست آوردم را به او بدهکارم .

او به من مشاوره می داد و اگر از کسانی که آرون را می شناسند بپرسید ، به شما خواهند گفت که اگر کسی در میان دوستانش قرار بگیرد ، هرکاری برای کمک به او می کند و من هم یکی از آنها بودم .

این رفتار او در زمین نبود و بیشتر خارج از زمین به من مشاوره می داد ، مطالبی که مردم درمورد من نمی دانند و نمی بینند.

شاید بازی در مقابل او احساس عجیب غریبی داشته باشد اما ما همه وظیفه ای داریم که باید در زمین انجام دهیم و این مهم نیست که در مقابل چه کسی بازی می کنیم ، ما باید طوری بازی کنیم که سه امتیاز را دریافت کنیم .

درباره امین تاتنهامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir