براردی با یوونتوس به توافق رسید

دومنیکو براردی که در مالکیت مشترک دو باشگاه ساسولو و یوونتوس قرار داشت، در تابستان به مالکیت کامل ساسولو در آمد، اما در قرارداد وی، حق اولویت خرید برای یوونتوس درج شده بود.

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران و به نقل از طرفداری پس از اینکه شایعاتی مبنی بر علاقه باشگاه تاتنهام هاتسپر به جذب این مهاجم ۲۱ ساله منتشر شد، سیمونه سگدونی ایجنت دومنیکو براردی مصاحبه ای با Tuttojuve انجام داد و گفت:

در سال های اخیر، همه از پیوستن دومنیکو براردی به یوونتوس صحبت می کنند، اما وی در مالکیت تمام ساسولو قرار دارد. این مسئله که توافقاتی میان دو باشگاه وجود دارد، خارج از بحث است، اما توافق شفاهی میان دو باشگاه وجود دارد که دومنیکو براردی می تواند در ماه ژوئن با مبلغ ۲۵ میلیون یورو راهی یوونتوس شود، اما توافق به صورت مکتوب در نیامده است. ما بهترین راه حل را برای او ارزیابی می کنیم.

سگدونی در خصوص پیشنهاد تاتنهام نیز گفت:

تیم های زیادی در حال حاضر بازی های دومنیکو را پیگیری می کنند. من از علاقه تیم های انگلیسی شگفت زده نشده ام. در ماه های اخیر تیم های زیادی برای مشاهده بازی های او آمده اند که حتی در روزنامه ها قید نشده است. دومنیکو باید پیشرفت کند، برای من بسیار سخت است که اتفاقات تابستان را پیش بینی کنم. اما باید بگویم که او در ژانویه در ساسولو خواهد ماند، مگراینکه اتفاق غیرقابل منتظره ای بیفتد.

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir