چالشی تازه برای توبی آلدروایرلد

توبی آلدروایرلد مدافع بلژیکی و مرکزی تاتنهام که فصل قبل به طور قرضی از اتلتیکومادرید در ساوتهمپتون بازی میکرد خیلی زود توانست در ترکیب تاتنهام زوجی قوی و خوب با هموطن خود یان فرتونگن در مرکز خط دفاع ایجاد کنند .

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام در ایران آلدوایرلد به همراه دیگر مدافع بلژیکی تاتنهام یان فرتونگن در ۱۶ بازی لیگ برتر ۱۴ گل دریافت کرده اند که آماری قابل قبول است .

توبی آلدروایرلد در مورد بازی با ساوتهمپتون گفت:از این که یکبار دیگر برای تاتنهام به میدان میروم بسیار خوشحالم و سعی میکنم بهترین بازی های خود را برای تاتنهام انجام دهم.

وی درمورد زمان حضورش در اتلتیکومادرید گفت:میتوانستم به راحتی در این تیم بمانم ولی من میخواستم بازی کنم و برای همین راهی ساوتهمپتون شدم که بتوانم بازی کنم و خودم را نشان دهم و پس از آن و برگشت به اسپانیا با قراردادی دائم به تاتنهام آمدم  که امیدوارم این فصل فصلی فوق العاده برای تیم ما رقم بخورد.

توبی در مورد بازی و شکست مقابل نیوکاسل گفت:در لیگ برتر هر اتفاقی ممکن از اتفاق بی افتد و ما مقابل نیوکاسل شکست خوردیم ولی باید از این شکست درس بگیریم و به بازی های بعد فکر کنیم و تمرکز خود را روی بازی با ساوتهمپتون قرار دهیم .

درباره آرش احمدی

2 دیدگاه

  1. سلام داداش مدیر من سیتی فنزم

    داداش داریم قالب رو درست می کنیم که بنر شما حذف شد اگر میشه بنر رو برامون بفرست مرسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir