منچستریونایتد به دنبال جذب هری کین

مدتی است که بازیکنان یونایتد در به ثمر رساندن گل با مشکل روبرو شده اند و این میتواند آنها را از کورس قهرمانی خارج کند. منچستریونایتد در مدتی که تحت هدایت لوییز فن خال بوده است خرج زیادی را برای تکمیل ترکیب انجام داده است ولی ظاهرا هنوز به کیفیت لازم دست نیافته اند.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام در ایران آنتونی مارسیال جوان ۲۰ ساله که در این تابستان به شیاطین سرخ پیوست هنوز نتوانسته گلزنی لازم را داشته باشد و یونایتد به دنبال این است که در تابستان آینده خط حمله ی خودش را با جذب بازیکن بهتر کند.

به گزارش دیلی استار, از جایی که جذب بازیکنانی همچون لواندوفسکی، رونالدو و بیل به نظر دشوار می‌رسد سران یونایتد تمرکز خودشان را بر روی جذب ستاره ی تیم تاتنهام یعنی هری کین گذاشته اند.

این بازیکن انگلیسی نشان داده است که میتواند بسیار خطرناک باشد. وی در فصل گذشته بیشتر از ۳۰ گل را برای تاتنهام به ثمر رساند و با توجه به مصدومیت های این فصلش باز هم موفق شده در ۱۵ بازی لیگ خودش ۸ گل به ثمر برساند. این جوان ۲۲ ساله تا به اینجا در دوران بازیکنی خودش ۹۳ گل به ثمر رسانده است و به یکی از اهداف اصلی یونایتد برای پنجره ی نقل و انتقالات تبدیل شده است. گزارشاتی از تصمیم جدی سران الدترافورد برای جذب وی منتشر شده است که خبر از انتقال ۵۰ میلیون پوندی وی به تیاتر رویاها در تابستان آتی می‌دهد.

درباره آرش احمدی

3 دیدگاه

  1. بازم شایعه
    نگاه اخر فصل خود هری کین این پیشنهاد یونایتد رد میکنه این | اینم یه خط دیگه|| اینم نشون 🙂 اینم نشون دیگه :))
    هری کین خودش گفته نمیره حالا باید تو تابستون ثابت کنه این حرفو که میخاد گیگز تاتنهام بشه
    من میگم نمیره

  2. بازیکن بزرگ بایدم واسش پیشنهاد بزرگی بیاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir