تساوی دوتیم تاتنهام و چلسی

دیدار تیم های تاتنهام و چلسی لحظاتی پیش با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت تا نه چلسی بتواند به میانه های جدول صعود کند و نه تاتنهام خود را به جمع ۴ تیم بالای جدول برساند.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام در ایران چلسی بحران زده به مصاف تیم آماده این روزهای تاتنهام آمده بود. آبی های لندن که هفته قبل پس از مدت ها ناکامی موفق شده بودند برابر نوریچ به برتری دست یافته و خود را به رتبه پانزدهم برسانند، مقابل تیم پنجم جدول لیگ برتر انگلیس چشم به نتیجه ای خوب داشتند. دیدار فصل گذشته دو تیم در وایت هارت لین با برتری ۵-۳ تاتنهام خاتمه یافته بود و چلسی گوشه چشمی به انتقام نیز داشت.
نکته جالب در ترکیب چلسی این بود که مورینیو دیگو کاستا را نیمکت نشین کرده و به اسکار از ابتدا میدان داده بود.

تاتنهام بازی را بهتر از چلسی آغاز کرد و با حمایت هوادارانش کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت. سفیدها با میدان داری اریکسن و فرارهای هری کین و هونگ میونگ سون کره ای، یکی دو خطر نصف و نیمه را در ابتدای بازی ایجاد کردند و حتی در دقیقه ۹ می توانستند توسط هری کین به گل دست بایند که بگوویچ این فرصت را از تاتنهام میزبان گرفت.

ده دقیقه بعد هازارد با ضربه سر می توانست چلسی را پیش بیندازد که این فرصت با واکنش خوب لوریس از دست رفت. دو تیم تا پایان نیمه اول، یکی دو موقعیت خطرناک دیگر نیز روی دروازه یکدیگر خلق کردند اما در نهایت توپی از خط دروازه ها گذر نکرد و این بازی جذاب با تساوی بدون گل در این نیمه به اتمام رسید.

در نیمه دوم تلاش هر دو تیم برای رسیدن به گل برتری بیشتر شد و البته بازهم این تاتنهام بود که کنترل بازی را در دست داشت هرچند قادر به خلق موقعیت ۱۰۰ درصد گلزنی نبود. چلسی در جدی ترین موقعیت خود در نیمه دوم می توانست در دقیقه ۶۸ به گل دست یابد اما واکنش استثنایی لوریس مانع از این امر شد.

سانتر زیبای ایوانوویچ از راست، در گوشه سمت راست محوطه جریمه تاتنهام روی پای هازارد نشست و ضربه سر ضرب پای چپ این ستاره بلژیکی با واکنش عالی لوریس به کرنر رفت تا آه از نهاد مورینیو و هواداران چلسی بلند شود.

در واقع این تنها موقعیت جدی گلزنی در نیمه دوم بود. در ادامه نیز تلاش بازیکنان دو تیم نتیجه ای نداشت و تاتنهام و چلسی امتیازات را در وایت هارت لین تقسیم کردند.

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir