پیش بازی آرسنال – تاتنهام

دو تیم آرسنال و تاتنهام، در دربی شمال لندن، امروز در ورزشگاه اماراتس شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

 

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام در ایران آرسنال با لشکری از مصدومین پا به این دیدار خواهد گذاشت و کار سختی پیش رو خواهد داشت.

 

آرسنال

شاگردان  آرسن ونگر تا به اینجای فصل عملکرد امیدوار کننده و خوبی از خود به جای گذاشته و در حال حاضر در رده ی دوم جدول، هم امتیاز با صدرنشین قرار گرفته اند. آنها در ۵ بازی اخیر خود،  ۳ پیروزی و ۲ شکست کسب کرده اند. یکی از شکست‌ها، متعلق به دیدار مقابل شفیلد ونزدی در جام اتحادیه است و دیگر شکست، به شکست تحقیر امیز چهارشنبه شب مقابل بایرن باز می‌گردد. این شکست از لحاظ روحی می‌تواند تاثیر شدیدی روی آرسنال بگذارد. با این حال، لیست بلندبالای مصدومین این تیم به تنهایی کافیست تا این ونگر ماموریتی بسیار دشوار پیش روی خود ببیند. جک ویلشر، تئو والکات، چمبرلین، رمزی، روسیچکی، بلرین و ولبک به دلیل مصدومیت قادر به همراهی آرسنال نیستند. همچنین حضور لون کوشیلنی و میکل آرتتا نیز به دلیل مصدومیت در بازی بعدی در هاله ای از ابهام قرار دارد. با توجه به بازی نسبتا آسان سیتی، آرسنال به پیروزی در این دیدار برای ادامه رقابت با سیتی نیاز دارد.

تاتنهام

شاگردان مائوریسیو پوچتینو با کسب ۲۰ امتیاز از ۱۱ بازی در رده ی ششم جدول لیگ برتر قرار گرفته اند. آنها در ۵ بازی اخیر خود، ۳ پیروزی، ۱ شکست و ۱ تساوی به دست آورده و روند رو به رشدی را طی می‌کنند. حال تقابل با آرسنال که بزرگترین دشمن دیرینه تاتنهام است، می‌تواند انگیزه‌های ویژه ای برای بازیکنان هر دو سوی میدان ایجاد کند. با این حال، آمار در بازی‌های اخیر به نفع آرسنال است. در ۵ دیدار اخیر انجام شده بین دو تیم، ۳ پیروزی برای آرسنال، ۱ پیروزی برای تاتنهام و ۱ تساوی به ثبت رسیده است.

ترکیب احتمالی:

پیش بینی کاربران سایت Who Scored:

 

پرتکرار ترین نتیجه: پیروزی ۲-۱ آرسنال
احتمال پیروزی آرسنال: ۵۴ درصد
احتمال پیروزی تاتنهام: ۲۱ درصد

درباره محمدرضا محمدی

یه پسره عاشق تاتنهام و عاشق لندن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir