هری کین:در تاتنهام کیفیتم روز به روز بهتر شد

پیش از دیدار تاتنهام مقابل آرسنال در دربی شمال لندن، آرسن ونگر گفته بود که وقتی فهمیده آکادمی باشگاه به هری کین اجازه خروج از باشگاه داده عصبانی شده است.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام در ایران و به نقل از طرفداری کین در این خصوص به تلگراف گفت:در آن سن سخت بتوان گفت که بازیکنان چه سرانجامی خواهند داشت. بسیار کوچک بودم. حتی با توجه به سنم، جثه کوچکی داشتم. من خیلی دیر پیشرفت کردم و بزرگ شدم. با آن شرایط (به زعم مربیان آرسنال) نمی شد آینده من را پیش بینی کرد. وقتی به اسپرز پیوستم ۱۱ سال داشتم. باید سخت کار می کردم. افت و خیزهایی داشتم. سنم بیشتر، قدم بلند تر و کیفیتم بهتر و بهتر شد.

او نتوانست در هراکلس دروازه اسپانیا را باز کند اما سه گل ملی در هفت بازی آمار بدی برای وی نبوده است. او که شروع خوبی در این فصل نداشت، عملکرد مثبت خود را آغاز کرده و شش گل در ۴ بازی اخیر برای تاتنهام به ثمر رسانده است.

حتی وقتی گل نمی زدم، احساس نمی کردم که بد بازی می کنم. احساس می کردم که نقش مهمی در تیم دارم. به عنوان تیم خوب بازی می کردیم و نتایج خوبی می گرفتیم. فکر می کنم تنها مسئله رسیدن من به گل، مسئله زمان بود. به شانس نیاز دارید و در ابتدای فصل ابدا خوش شانس نبودم.

درباره آرش احمدی

1 دیدگاه

  1. واقعا خیلی خوبه.بازیکن مفت خوری نیست و میتونه واسه خودش موقعیت درست کنه و بره اینور و اونور پاس بگیره و موقعیت خلق کنه…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir