مربی سابق دله علی:عملکرد او عالی بوده است

کارل رابینسون سرمربی باشگاه میلتون انگلستان اعتقاد دارد که دله علی هافبک باشگاه تاتنهام هاتسپر پتانسیل ها بسیار بالای دارد.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام در ایران و به نقل از طرفداری دله علی که در ۱۶ سالگی در MK Dons به سطح بزرگسالان آمد و توانست راه خود را به سمت بالاترین سطوح فوتبال جزیره هموار کند، در ماه های نخست حضور در تاتنهام توانست به جایگاه ثابت و تیم ملی انگلستان برسد.

به گزارش FFT رابینسون در این خصوص گفت:

تیم های بزرگ زیادی به کسی مانند او نیاز دارند. سه تیم در سال گذشته می گفتند که او به اندازه کای خوب نیست. آن ها می گفتند که او تنها می تواند در دسته اول بدرخشد اما گرت بیل، تئو ولکات و الکس اکسلید چمبرلین نیز در همین لیگ بودند و رکورد آلی از همه آن ها بهتر بود. وقتی که تمرینات و بازی ها در این سطح دیگر برای او چالش نبود، می توانستید بگویید که او روزی به باشگاهی بزرگ می رود. در کریسمس گذشته در کریو صحبت های جدی ای در این خصوص داشتیم و روی زمان انتقال او (با پنج میلیون پوند به اسپرز) به توافق رسیدیم. دله بازیکن متکبری نیست. او همیشه سرش پایین است و همان طور بازی می کند که هواداران می خواهند. او در تمام طول زمین بازی می کند. تکل می زند، گل می زند و نمونه ای مدرن از بازیکنی همه کاره است.

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir