دله علی:بازی با آرسنال برای هواداران هم بازی بزرگی است

دله علی بازیکن جوان و آینده دار تاتنهام معتقد است شانس بازی در دربی شمال لندن رویایی بوده که قبلا  آن را در ذهن داشته و پرورش داده است .

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام در ایران در روز یکشنبه یکی از حساس ترین بازی های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد بازی که برای هردوتیم کاملا مهم  است و هواداران فقط و فقط برد میخواهند .

این دومین دیدار دو تیم در فصل جاری است دیدار اول این دوتیم در جام اتحادیه بود که تاتنهام با نتیجه ی دو بر یک مغلوب آرسنال شد و از جام اتحادیه کنار رفت.

دله علی اولین دربی خود را در این فصل در جام اتحادیه مقابل آرسنال تجربه کرد  در بازی که به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت ولی نتوانست مانع شکست تیمش شود ولی اکنون او در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و یکی از مهره های تاثیر گذار تیمش است.

دله علی در مورد بازی یکشنبه گفت:این بازی یک رویا است زیرا شما از بچه گی آرزو دارید روزی در این دربی حضور پیدا کنید.

ولی وقتی هم که در زمین حضور دارید میخواهید بهترین باشید و سعی دارید خودتون رو به همه ثابت کنید . من هم دوست دارم سخت تمرین کنم و بتوانم برای تیمم مفید باشم و امیدوارم در امارات خوب باشیم.

در حال حاضر تیم ما ریتم خوبی دارد ولی بازی یکشنبه یک بازی بزرگ است نه تنها برای ما بلکه برای هواداران.

هرکسی میداند این بازی چقدر مهم است.

بازی یکشنبه یک آزمون بزرگ برای ما است . ما میدانیم آرسنال در لیگ اروپا پنج بر یک مغلوب بایرن شد ولی آرسنال همیشه خطرناک است.

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir