پیش بازی تاتنهام – منچسترسیتی

دو تیم تاتنهام و منچسترسیتی، امروز در ورزشگاه وایت هارت لین شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام در ایران و به نقل از ورزش ۳ شاگردان پیگرینی مقابل وستهام شکست تلخی را سپری کردند و حالا به دنبال بازگشت به روند پیروزی‌های خود هستند و از سویی دیگر تاتنهام به دنبال ادامه ی روند رو به رشد خود میباشد .

تاتنهام

شاگردان مائوریسیو پوچتینو با کسب ۹ امتیاز در ۶ بازی در رده ی نهم جدول لیگ برتر قرار دارند. آنها در ۵ بازی اخیر خود، ۳ پیروزی، ۱ شکست و ۱ تساوی کسب کرده اند که شکست آنها به دیدار مقابل آرسنال در جام اتحادیه باز می‌گردد.همچنین تاتنهام آمار خوبی مقابل سیتی ندارد و در ۵ بازی اخیر انجام شده بین دو تیم، ۴ پیروزی سهم سیتیبوده و تاتنهام تنها یک پیروزی کسب کرده است. همچنین تاتنهام در این ۵ بازی، ۱۷ گل دریافت کرده است.

منچسترسیتی

شاگردان مانوئل پیگرینی با کسب ۱۵ امتیاز از ۶ بازی، در صدر جدول لیگ برتر قرار دارند. آنها در ۵ بازی اخیر خود، ۳ پیروزی و ۲ شکست کسب کرده اند که یکی از شکست ها متعلق به دیدار مقابل یوونتوس در چمپیونزلیگ است. حال سیتی دیدار مهم و سختی را پیش روی خود می‌بیند. در حالی که آگوئرو مثل فصل‌‌‌های گذشته آماده نیست و تنها یک گل به ثمر رسانده، نگرانی سیتی از خط حمله ی تیمش و عدم گلزنی مهاجمان خواهد بود. ونسان کمپانی، داوید سیلوا، مانگالا و سمیر نصری به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود.

ترکیب احتمالی:

01041353

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir