هیونگ مین:از حضور در تاتنهام بسیار هیجان زده هستم

هیونگ مین سون بازیکن ۲۳ ساله و کره ای تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر پس از عقد قرارداد خود با تیم تاتنهام هاتسپر در گفت و گویی با وبسایت رسمی باشگاه درمورد شرایط خود توضیحاتی داد.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام در ایران این بازیکن به مدت ۵ فصل حضور در بوندسلیگا درتیم های هامبورگ و بایر لورکوزن بازی های درخشانی از خود به جا گذاشت و در مجموع ۱۷ گل برای تیم خود به ثمر رساند .

او در مورد پیوستن به تیم تاتنهام و شرایط خود گفت:از آمدن به تیم تاتنهام بسیار خوشحالم تاتنهام تیم فوق العاده بزرگی است و من هم وارد چالش جدیدی میشوم که امیدوارم با تمرین های مداوم و سخت کوشی های فراوان به فرم خوب خود برسم و بتوانم به این تیم کمک کنم .

بازی کردن در کنار بازیکنان بزرگی مثل هری کین-کریستین اریکسن-هوگو لوریس و دیگر بازیکنان تاتنهام بسیار خوشحال کننده است و امیدوارم با همکاری یک دیگر بتوانیم به موفقیت تاتنهام کمک کنیم .

این بازی کره ای متولد کره ی جنوبی است ولی خانواده ی او پس از مدتی به آلمان مهاجرت کردند و او در ۱۶ سالکی به آکادمی هامبورگ رفت .

او در مورد کودکی خود گفت:من فوتبال را از ۱۰ سالگی زید نظر پدرم آغاز کردم و او در موفقیتهای من نقش موثری دارد .

من بارها به پدرم گفته بودم که میخواهم فوتبالیستی حرفه ای بشم و فوتبال در خون من است و برای رسیدن به این حدف تمام تلاش خودم را خواهم کرد .

او درسال ۲۰۱۳ به لورکوزن رفت و در طی ۸۷ بازی ۲۹ گل برای این تیم به ثمر رساند . هیونگ مین دومین بازیکن کره ای تاریخ تاتنهام بعد از هانگ پیو لی در بین سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ برای اسپرزها بازی میکرد میباشد .

هیونگ مین افزود:من از حضور در تاتنهام واقعا هیجان زده هستم و میدانم این تیم هواداران بیشماری دارد و حمایت هواداران این تیم از من باعث ایجاد روحیه ی مثبت در من میشود .

او درمورد کیفیت لیگ برتر گفت:در لیگ برتر انگلیس بازیکنان باکیفیت زیادی حضور دارند که این کار من را سخت میکند ولی من هم آماده هستم تا توانایی های هودم را به همه نشان دهم

درباره آرش احمدی

1 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir