هری کین:اعتماد به نفس بالایی پیدا کرده ام

در بازی شب گذشته تیم ملی انگلستان در مقابل سوئیس هری کین به عنوان یار تعویضی به میدان آمد و در کمتر از ۱۰ دقیقه پس از وارد شدن به زمین، موفق به زدن اولین گل تیمش در بازی شد.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام در ایران و به نقل از طرفداری وین رونی از روی ضربه پنالتی، دومین گل انگلستان در این بازی و پنجاهمین گل خود در بازی های ملی را به ثمر رساند تا منحصراً به بهترین گلزن انگلستان در رده ملی تبدیل شود. پس از پایان بازی، هری کین اظهار داشت که رونی هدفی جدید را برای دیگر بازیکنان انگلستان ایجاد کرده است و او برای شکستن این رکورد تلاش خواهد کرد. کین در این باره گفت:

هدف ما همین است. رونی رکورد تازه ای را خلق کرده است و امیدواریم که همچنان به گلزنی ادامه دهد و چندین گل دیگر را نیز برای ما به ثمر رساند. باید ببینیم که او کار خود را با چند گل به پایان خواهد رساند و امیدوارم که بتوانم در تعقیب او باشم. این افتخار بزرگی است که با او این پیروزی را جشن بگیرم. من در حالی بزرگ شدم که بازی های او را برای تیم ملی تماشا می کردم، بنابراین این که بتوانم این لحظه را در کنار او در زمین جشن بگیرم، برای من هم لحظه خاصی بود. مطمئن هستم که او به دستاوردی که به دست آورده است افتخار می کند و مطمئن هستم که می تواند در ادامه گل های زیادی را برای انگلستان به ثمر رساند.

هری کین که در بازی های این فصل تاتنهام هنوز موفق به گلزنی نشده است، در ۲ دیدار اخیر تیم ملی انگلستان، ۲ گل را به عنون بازیکن تعویضی به ثمر رساند تا اعتماد به نفسی که نیاز داشت را به دست آورد. کین در این باره گفت:

هرمهاجمی دوست دارد که گل بزند، بنابراین عالی بود که به اردوی تیم ملی بیایم و چندگل را به ثمر برسانم. به تاتنهام بازخواهم گشت و روی کارم تمرکز خواهم کرد، اما اگر در بازی بعدی نتوانم گل بزنم، این پایان دنیا نخواهد بود. من تنها باید تمرکزم را حفظ کنم و به انجام درست وظایفم ادامه دهم و آرامشم را حفظ کنم. تنها باید به انجام درست وظایفم ادامه دهم. اعتماد به نفس بالایی دارم، همواره همین طور بوده است. من مهاجم با اعتماد به نفسی هستم و وقتی موقعیتی را به دست میاورم، حس می کنم که می توانم آن را به گل تبدیل کنم. امیدوارم که چند موقعیت را در پیراهن باشگاه نیز پیدا کنم و شروع به گلزنی کنم و واقعاً فصل را برای خودم شروع کنم.

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir