غیبت اریکسن-دمبله و میسون در دیدار امشب

مائوریسیو پوچتینو معتقد است که رقابت تنگاتنگ در لیگ برتر انگلستان موجب می شود که تیم های این لیگ نتوانند قبل از بازی های اروپایی به بازیکنان خود استراحت بدهند و این کار را برای تیم های انگلیسی در رقابت های اروپایی مشکل کرده است.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام در ایران و به نقل از طرفداری تاتنهام در اولین بازی اش از لیگ اروپا، امشب (پنج شنبه) به مصاف قره باغِ آذربایجان خواهد رفت. پوچتینو معتقد است که رقابت زیاد در لیگ برتر انگلستان موجب شده است تا تیم های انگلیسی نتوانند همچون تیم های اسپانیا و ایتالیا به بازیکنان خود استراحت دهند و این کار را برای آن ها در اروپا سخت می کند. پوچتینو در این باره گفت:

می توانید مشاهده می کنید که سویا در مقابل تیمی که اسمش را نمی دانم و در لالیگا حضور دارد، می تواند به بازیکنانش استراحت می دهد تا در هفته قبل از برگزاری لیگ قهرمانان اروپا، ریکاوری خوبی را داشته باشند. اما منچسترسیتی در این هفته بازی سختی را مقابل کریستال پالاس داشت و در مورد منچستریونایتد نیز همین طور بود. در لیگ های دیگر، فاصله سطح کیفیت تیم های بالای جدول و سایر تیم ها، بیشتر است. در انگلستان ممکن است که به هر تیمی ببازید. این یکی از دلایلیست که موجب می شود کار تیم های انگلیسی در اروپا سخت باشد.

پوچتینو همچنین اعلام کرده است که احتمالاً به هوگو لوریس و چند بازیکن دیگر خود استراحت خواهد داد تا بازیکنانی که فرصت زیادی برای حضور در ترکیب اصلی تیم به دست نیاورده اند در این بازی به میدان بروند. پوچتینو درباره بازی با قره باغ گفت:

قره باغ بازیکنان بسیار خوبی دارد و آن ها به شیوه ای بازی می کنند که موجب تعجب من شده است. آن ها از تمام نواحی زمین استفاده می کنند و سعی می کنند که با یک فلسفه خوب، بازی سازی را از دفاع شروع کنند. آن ها مرا شگفت زده کرده اند، آن ها تیم بسیار خوبی هستند.

تاتنهام در این بازی از به همراه داشتن رایان میسن، کریستین اریکسن و موسی دمبله به دلیل مصدومیت، محروم خواهد بود. با این حال اریک لاملا احتمالاً در ترکیب اصلی تاتنهام حضور خواهد داشت.

درباره آرش احمدی

1 دیدگاه

  1. ایشالله میبریم با گل های کاررول و سون و دل علی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir