تاتنهام به نخستین پیروزی خود در لیگ برتر رسید

تیم فوتبال تاتنهام بعد از چهار هفته ناکامی در هفته ی پنجم رقابت های لیگ برتر بلاخره به حق خود رسید و نخستین پیروزی خود را کسب کرد .

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام در ایران و به نقل از طرفداری از هفته پنجم رقابت های لیگ برتر، امروز دو تیم ساندرلند و تاتنهام در استادیوم لایت به مصاف هم رفتند و در پایان این تاتنهام بود که موفق به کسب اولین پیروزی فصلش شد.
گزارش بازی

تیم تاتنهام امروز در حالی به میدان آمده بود که دله آلی و سون هیونگ مین را برای اولین بار در ترکیب اصلی خود می دید. همچنین هری کین در حال انجام پنجاهمین بازی اش برای تاتنهام در لیگ برتر بود.
در ثانیه ۴۹ بازی،کایل واکر در صحنه ای مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه توسط فن آنهولت سرنگون شد، اما داور بازی اعتقادی به پنالتی نداشت. پس از این،صحنه، هر دو تیم بازی را هجومی شروع کردند و موقعیت هایی را روی دروازه هم خلق کردند، اما این موقعیت ها راهی به درون دروازه هیچ یک از دو تیم پیدا نکرد. در دقیقه ۲۶ بازی، دفو روی پاس زیبای لنس صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد که ضربه او به تیرک دروازه ساندرلند برخورد کرد. در ادامه نیز جرمن دفو مشکلات زیادی را برای خط دفاع تاتنهام به وجود آورد، اما گلی رد و بدل نشد تا نیمه اول با همان نتیجه ۰-۰ به پایان برسد.

در نیمه دوم، تاتنهام بازی را قدرتمدانه تر شروع کرد و کنترل بازی را در اختیار گرفت. در دقیقه ۶۲، مائورو پوچتینو آندرس تاونسند را به جای سون هیونگ مین، وارد بازی کرد تا روند بازی را بیش از پیش به نفع تیمش کند.

در حالی که هری کین همچنان در امر گلزنی ناموفق به نظر می رسید، سرمربی تاتنهام دست به یک تغییر هجومی دیگر زد و اریک لاملا را به جای دله آلی به میدان آورد. این تعویض جواب داد و حدوداً ۱۰ دقیقه پس از ورود لاملا به بازی، همکاری خوب این بازیکن با هری کین منجر به پاسی عالی به رایان میسن شد تا این بازیکن نخستین گلتیمش را در این بازی به ثمر برساند.

تنها ۳ دقیقه پس از گل تاتنهام، ساندرلند برای دومین بار و این بار توسط رادول توپ را به تیرک تاتنهام کوبید. چند دقیقه بعد، پانتیلیمون – دروازه بان ساندرلند – ضربه هری کین را دفع کرد و ضربه سر لاملا نیز راهی به دروازه نبرد. در ثانیه های آخر نیز لنس نتوانست سر خود را به سانتری که توسط بازیکنان تیمش شده بود برساند تا آخرین فرصت ساندرلند نیز از دست برود و بازی با پیروزی تاتنهام به پایان برسد.

درباره آرش احمدی

3 دیدگاه

  1. عالی بودهر چند شانس هم داشتیم…..پس اریکسن کی برمیگرده؟

  2. کپی سایت طرفداری گذلشتی که 🙂
    ای هی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir