آیا لوریس دوست داشت از تاتنهام جدا شود؟

تیم فوتبال تاتنهام مانند چیزی که همه فکر میکردند در تابستان امسال هم زیاد اهل خرج کردن نبود و روال سالهای گذشته ی خود که همان جوان گرایی میباشد را سرلوحه ی کار خود قرار داد .

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام در ایران در این نقل و انتقالاتی که گذشت شایعات بسیار داغ بود مثل رفتن هوگو لوریس یا کریستین اریکسن که به واقعیت تبدیل نشد ولی با کمی نگاه واقع بینانه میتوان متوجه شد که اگر هم این بازیکنان قصد رفتن از باشگاه را داشتند از دست دنی لوی رئیس باشگاه هیچ کاری برنمیامد و او با اغوش باز از فروش این بازیکنان استقبال میکرد زیرا با روش او در این چند سال در بازار نقل و انتقالات آشنا شده ایم که او بیشتر دوست دارد ستاره بفروشد تا ستاره بخرد زمانی که تیم فوتبال منچستریونایتد به دنبال جذب هوگو لوریس دروازه بان فرانسوی تیم تاتنهام بود شاید دنی لوی خود را برای فروش این بازیکن آماده میکرد ولی جای خوشحالی هست که منچستریونایتد به طور جدی به دنبال جذب این دروازه بان نبود وگرنه این بازیکن نیز از جمع تاتنهامی ها جدا میشد و دروازه بان مطمئنی را از دست میدادیم .

اگر به گذشته برگردیم زمانی که تاتنهام مقصدش لیگ اروپا بود هوگو لوریس گفته بود دوست دارد در لیگ قهرمانان بازی کتد آرزویی که حتما برای خیلی از فوتبالیست ها آرزوی مشترک میباشد که این حرف هوگو کمی هواداران تاتنهام را سر در گم کرده بود که آیا او در تاتنهام میماند یا خیر؟؟

ولی با این وجود او در تیم دوست داشتنی شهر لندن ماند تا حداقل یک سال دیگر گلری در حد و اندازه های تاتنهام در دروازه این تیم ببینیم .

سیاست های دنی لوی باب میل خیلی از طرفداران تاتنهام نیست ولی این رئیس هنوز هم به کار و سیاست خود ادامه میدهد وگویا قصد دارد تا چندسال آینده هم این روش خود را ادامه دهد .

درباره آرش احمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir