پوچتینو : در نقل و انتقالات از فلسفه ی متفاوتی نسبت به سایرین پیروی میکنیم

مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر به تاکید این موضوع پرداخت که نگرانی ای بابت سرمایه گزاری هنگفت رقبا در بازار نقل و انتقالات ندارد .

به گزارش وبسایت هواداران باشگاه تاتنهام در ایران اسپرز که تا کنون خریدی نداشته مجوز انتقال کایل واکر به منچسترسیتی را در ازای ۵۰ میلیون پوند صادر کرد . باشگاه های رم ایتالیا و مارسی فرانسه نیز به ترتیب بند خرید دائمی فدریکو فازیو و کلینتون انجیه را نیز فعال کردند . این در حالیست که تاتنهام تاکنون ورودی جدیدی نداشته است .

مائوریسیو پوچتینو در مصاحبه ی اخیر خود با ESPN گفت :

طی دو فصل گذشته پیشرفت چشم گیری از خود به نمایش گذاشتیم . فلسفه ی ما این است که با بهره گیری از بازیکنان جوان فوتبال زیبایی به نمایش بگذاریم و سعی کنیم نسبت به دیگر رقبا متفاوت باشیم . فکر میکنم فصل بعد چالش بسیار بزرگی خواهیم داشت .

از یک سو ، ما در ومبلی خواهیم بود و در شرایطی متفاوت بازی خواهیم کرد . زمین و استادیومی کاملا متفاوت ، باید تغییر کنیم و خودمان را با شرایط وفق دهیم چراکه در وایت هارت لین بسیار راحت بودیم .

و اینکه دیگر تیم ها با سرمایه گزاری عظیم در حال بهبود شرایط خود هستند اما نگرانی ای از این بابت نخواهیم داشت چراکه به بازیکنان جوان خود ایمان داریم . شاید در چند پست به بازیکن نیاز داشته باشیم اما آرام هستیم و بنظر من تیم بسیاری خوبی در اختیار داریم و مهمترین مسئله برای ما داشتن تیمی خوب است .

تاتنهام هم اکنون در تور پیش فصل خود در آمریکا به سر میبرد نخستین دیدار تدارکاتی آنها در برابر پی اس جی خواهد بود و پس از آن به مصاف رم و منچسترسیتی خواهند رفت .

پوچتینو در ادامه ی صحبت های خود از استادیوم جدید باشگاه که در ابتدای فصل ۲۰۱۸/۱۹ آماده ی بهره برداری خواهد بود گفت :

فلسفه ی باشگاه همواره از مدیریت سرچشمه گرفته و رابطه ی بین من و دنیل لوی بسیار خوب است و ایده های روشنی از آنچه میخواهیم در آینده به آن برسیم داریم .

امکانات فوق العاده ای در اختیار ما قرار دارد . زمین تمرینی و استادیوم جدید یکی از بهترین ها در اروپا خواهد بود . لحظات هیجان انگیزی برای باشگاه در راه است .

ما از فلسفه ی متفاوتی پیروی میکنیم . توانایی سرمایه گزاری داریم اما باشگاه تاتنهام فلسفه ای متمایز با دیگر باشگاه ها بنا کرده است . قبول دارم که با پول میتوان بازیکنان مستعد و خوب به تیم اضافه کرد اما در فوتبال پول حرف اول را نمیزند بلکه باید خلاق بود و هوشمندانه گام برداشت .

فصل سختی در انتظار ماست اما به راهی که در آن قدم گذاشته ایم ایمان داریم .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir